Н О В И Н И

 

19-20 квітня 2019 року в Національній академії керівних кадрів культури і Мистецтв України проведено XXV Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка, суміщений з ІІ Відбірковим всеукраїнським етапом проекту-конкурсу, та окремо - 11 травня 2019 року в Центральній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва - Всеукраїнський...

У країнах світу триває підготовка та проведення ІІ етапу проекту-конкурсу, приуроченого до 22 квітня - дня викупу Тараса Шевченка з кріпацтва (полягає в проведенні місцевих відбіркових конкурсів в Україні та країнах світу).

Коло учасників Круглого столу з питань проведення ІV Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" було, як ніколи, звужене. До участі було запрошено "робочих конячок" проекту, поодиноких представників журі, учасників, меценатів. Мета зустрічі - донесення до світового українства, потенційних учасників та меценатів важливої інформації...

Починаючи з березня місцеві оргкомітети проекту-конкурсу (МОК), створені на теренах інших країн та в областях України проводять флешмоби читання Шевченка на місцях, про що звітують Центральному оргкомітету фотографіями та оприлюднюють їх в медіа-просторі.

Третій рік поспіль заключний ІІІ етап нашого Проекту відбуватиметься 22-23 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Щиро вдячні Університету за підтримку та сприяння!

Після відкриття реєстрації на участь у IV Міжнародному проекті-конкурсі "Тарас Шевченко єднає народи" Центральний оргкомітет України ЦОУ зосередив свою діяльність на взаємодії зі свідомими представниками української діаспори та Шевченколюбів різних країн світу щодо створення Місцевих оргкомітетів у цих країнах.