Задача № 11 Проведення підсумкової пресконференції

28.06.2019

У пресцентрі Укрінформу відбулася заключна пресконференція за результатами ІII Міжнародного проєкту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи", під час якої було оголошено про встановлення нового Шевченківського рекорду України.

Учасники пресконференції презентували здобутки проєкту-конкурсу у 2019 році, оприлюднили результати цьогорічного конкурсу та імена переможців номінації "Наживо", "Відеоформат" і "Мій Шевченко". Також вони відзначили перших переможців цього року в започаткованих оргкомітетом у 2017 році позаконкурсних номінаціях: "Поза часом", "Пам'ять" та нової започаткованої номінації "Поклик серця".

Лідер Всеукраїнської інноваційної освітньої платформи "Сходи в майбутнє", координатор експертної платформи "ПРО S VІТА" та меценат проєкту Ігор Найда переконаний, що Міжнародний проєкт-конкурс "Тарас Шевченко єднає народи" обов'язково буде жити і надалі. "Я бажаю вам, пані Галино (Яблонська - ред.), та тим людям, які поруч з вами, бути більш заможними, аби могли допомогти ( із конкурсом), а волонтерам - пам'ятати, що треба робити так, аби люди були і здоровіші і духовно розвинені", - сказав він.

Міжнародний проєкт-конкурс "Тарас Шевченко єднає народи" стартував 4 квітня 2019 року. З 2018 року проєкт проходить у трьох конкурсних номінаціях: "Наживо", "Відеоформат", "Мій Шевченко" та двох позаконкурсних - "Поза часом" і "Памʼять". Щорічно цим проєктом відзначається від 70 до 100 кращих творчих доробків, що подані на конкурс. За три роки проєкт об'єднав понад 700 учасників з 49 країн світу.