Зустріч з народною артисткою України Г. Яблонською. Благодійний аукціон. Презентація Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

12.01.2022

Мета Міжнародного проєкту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" (надалі - Проєкту) - сприяти формуванню усвідомленого позитивного ставлення до ідеалів та цінностей української нації у планетарному вимірі.

Започаткований у 2016 році, Галиною Яблонською, як громадська ініціатива Проєкт став вагомим проявом культурної дипломатії і є не лише культурологічним чинником, а й сприяє суспільно-політичному та економічному співробітництву нашої держави зі світом. Проєкт невпинно зростає, яскраво доводить свою доцільність і набуває державної ваги.

За шість років до Проєкту з 67 країн світу надійшло понад 2200 заявок, що майже 5000 учасників. Полум'яне слово Пророка України пролунало 60-ма мовами світу. Цікава деталь: наймолодшому учаснику - 3 роки, а найстаршому - 99. Майже 70% учасників - молодь, а це вселяє впевненість, що наші контакти зі світом мають велике майбутнє.

Синергія співпраці партнерів надасть можливість значно посилити інформаційну присутність України в міжнародному просторі, сприятиме розвитку молодих українських талантів, дозволить ознайомити ще ширшу міжнародну аудиторію з інформацією про найкращих синів та дочок України й долучити іноземців до пізнання багатства української культури.

Масштабність, якої набуває Проєкт, потребує виходу на якісно новий організаційний, іміджевий та фінансовий рівні. Цьогоріч ми розпочинаємо Проєкт з Благодійного Аукціону, в якому візьмуть участь знані метри українського живопису, такі як Народний художник України Іван Марчук та інші відомі художники, письменники, майстри художньо-прикладної творчості.

Під час Благодійного Аукціону передбачається вільне спілкування з автором Проєкту Галиною Яблонською, Анатолієм Паламаренко, Олесем Харченко, Валентиною Ковальською, Кирило Стеценко та іншими.

Кошти, отримані під час Благодійного Аукціону спрямовуються на розвиток Проєкту, який набуде круглорічної динаміки. Реєстрація меценатів та спонсорів Проєкту за адресами: shevchenkocontest@gmail.com, naida_i@ukr.net

Раді будемо бачити усіх, хто бажає долучитися до розвитку Проєкту!

Вхід за запрошеннями!

З роботами, представленими на Благодійний Аукціон, ви можете ознайомитися у приміщенні «Vakulenko Gallery» з 19.01.2022 р.

Слідкуйте за нами на таких інформаційних майданчиках:

facebook.com/vakulenko.consulting

facebook.com/ShevchenkoUnitesPeoples 

ЗАХІД ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ З ДОТРИМАННЯМ УСІХ КАРАНТИННИХ НОРМ.

Оргкомітет заходу: тел.:+ 38(067)-409-49-25

Створено за допомогою Webnode