Відгуки про Міжнародний проєкт-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи»

12.01.2022

Проєкт - акція не лише літературно-мистецького спрямування, через глибоко людяну, зрозумілу всім народом поезію, ми сприяємо входженню України в світовий інформаційний простір, стаємо проявом культурної дипломатії. Підтвердженням цьому є зростаюча з року в рік кількість учасників, розмаїття мов якими звучить шевченкове слово.

Варто ознайомитись хоча б кількома відгуками, які отримує Оргкомітет з різних країн світу, щоб зрозуміти державницьке значення проекту. Ось вони:

Чудовий проект! Велика кількість учасників і кожного ви підтримали, охопили своєю увагою, ніхто не залишився не поміченим. Багато незнайомих людей, з різних країн світу, дякуючи проекту сьогодні потоваришували і стали друзями. Люди в різних країнах заговорили, заспівали шевченківськими рядками на різних мовах світу. Шевченко зазвучав по сучасному, його талант засяяв ще й новими гранями творчості. Сам проект охопив історію від народження Шевченка до наших днів і дає можливість підростаючому поколінню з ранніх літ отримати зерно любові до рідної країни, до її могутнього народу, до її славної історії. Дуже дякую, всьому колективу проекту ,,Тарас Шевченко єднає народи'' на чолі з геніальною та чарівною жінкою Галиною Гілярівною.

З повагою, Світлана Нікітюк. (Таджикистан)

Шановна пані Яблонська! Ми дуже зворушені, що наші скромні спроби записати, як дітки у Мельбурні читають вірші Шевченка, були так щедро відзначені на конкурсі в Україні, про який ми зовсім нещодавно дізналися.Масштаби цього конкурсу вражають, як і різноманіття робіт і талантів, на ньому представлених. А нам, тут, у далекій від України Австралії, дуже приємно, що ми є частиною такої великої чудової сім'ї українців.

Низький уклін Вам та усім організаторам та волонтерам конкурсу.

З повагою Олена Радієвська

Українська плейгрупа і школа «Коло» (Австралія, м. Мельбурн;)

Щиро дякуємо Вам і представникам оргкомітету та проведення такого масштабного і цікавого проекту, вашу кропітку і плідну роботу з організації та популяризації проекту-конкурсу ,,Тарас Шевченко єднає народи'' і детальну інформацію про результати.

Вікторія Іваній Стайн

Керівник дошкільної групи української недільної школи ,,Кобзар'' в м. Осло

Доброго дня, дорогі наші організатори Міжнародного проекту-конкурсу ,,Тарас Шевченко єднає народи''. Велика подяка вам за організацію такого важливого для нас конкурсу! Вдячні вам, що в проекті об'єднуєте українців всього світу, надаєте нам можливість показати, як кожен з нас цінує і любить нашого Тараса Григоровича. Кожній нашій дитині завжди дуже приємно отримувати відзнаки з ,,Великої України''

Наталія Борисенкова-Дмитрук

Директор української школи ім. Т.Шевченка (м.Фару. Португалія)

Створено за допомогою Webnode