Задача № 4 - організація проведення МОК флешмобів та відбіркових турів

10.03.2019

Починаючи з березня місцеві оргкомітети проекту-конкурсу (МОК), створені на теренах інших країн та в областях України проводять флешмоби читання Шевченка на місцях, про що звітують Центральному оргкомітету фотографіями та оприлюднюють їх в медіа-просторі.

Також зусилля МОК зосереджені на проведенні місцевих в країнах світу, міських, районних, обласних конкурсів читання Шевченка з метою подачі переможців відбіркових турів, виконавців творів Шевченка у номінаціях "НАЖИВО", "ВІДЕОФОРМАТ", "Мій Шевченко у музично-театральному втіленні":

українською мовою з України - на Всеукраїнський відбірковий етап, який відбудеться спільно з XXV Всеукраїнським відкритим конкурсом читців імені Тараса Шевченка  19-20 квітня 2019 року (м. Київ, Національна академія керівних кадрів культури та мистецтв, вул. Лаврська, 9);

у перекладі мовами світу - з України та країн світу - на ІІІ Заключний етап Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" (м. Київ, Національний університет імені Тараса Шевченка, Червоний корпус, вул. Володимирська,  60), який відбудеться 22-23 травня 2019 року.

До 12 травня приймаються заявки в номінації "Мій Шевченко в літературному та художньо-прикладному втіленні" (авторські літературні та художні твори), "Мій Шевченко: поклик серця" (колекції)

ПРИКЛАДОМ проведення відбіркових конкурсів став оргкомітет Київської області.

Трохи статистики районних та міських конкурсів Київської області:

с. Гореничі та Білогородка - близько 170 учасників;

м. Боярка та с. Святопетрівське - близько 70 чол.;

м. Вишгород - близько 60 чол.;

м. Біла Церква - __ чол.

Зокрема, місцеві конкурси в мм. Боярка та Біла Церква відбувалися за суддівства Народних артистів України Валентини Ковальської (учасниці тріо "Золоті ключі") та Олеся Харченка (учасника квартету "Явір", лауреата Шевченківської премії)

Створено за допомогою Webnode