ПЕРЕМОЖЦІ "Мій Шевченко: ХУДОЖНЄ ВТІЛЕННЯ" - 2019

23.05.2019

Художні роботи на конкурс 2019 року у підномінації «Мій Шевченко. Художньо-прикладне втілення» надійшли від 104 учасників - авторів 173 творчих робіт за Шевченковою тематикою.

ГРАН-ПРІ:

  • Богдан Сенчуков, 28 р.(Україна, м. Жашків., Черкаська обл. Бандура із зображенням Шевченка, зроблена із сірників (25000 шт.)
  • Олена Медведєва, Анна Тимошок (Україна, м.Рівне, Вишитий Кобзар)

Диплом лауреата І ступеня:

1. Марина Морозова, 50р. (Україна, м. Канів, Черкаська обл., «На панщині пшеницю жала», малюнок);

2. Алі Кекік, 15 р. (Туреччина, м. Анталія, «Портрет Шевченка» - графіка) - ГО "Українська родина'';

3. Алі Четін, 5 р. (Туреччина, м. Анталія, «На панщині пшеницю жала», «Ніч» малюнок) - ГО "Українська родина'';

4. Карина Заган, 14 р. (Україна, м. Новоград-Волинський Житомирської області, «Ой сину, мій сину...» - малюнок);

5. Анастасія Чепік, 14 р., (Україна, м. Київ, «Мені ж мій Боже на землі...» - малюнок);

6. Маргарита Ткачук, 12 р., (Україна, м.Київ, «Ой, стрічечка до стрічечки» - вишивка);

7. Ольга Шкабара, 29 р., (Україна, м. Новоград-Волинський Житомирської області, «Наша дума, наша пісня не вмре не загине» - композиція);

8. Карина Герасимчук, 12 р., (Україна, м. Новоград-Волинський Житомирської області, «Встала весна й чорну землю сонну розбудила» - малюнок).

Диплом лауреата ІІ ступеня:

1. Володимир Лавренюк, 72 р. (Україна, с. Гореничі, Київська обл., колекція робіт на Шевченківську тематику);

2. Марія Жванко, 13 р. (Україна, м.Київ, «Мар’яна - черниця» - композиція);

3. Анастасія Барна, 14 р.(Україна, м. Тернопіль,«Живописний світ Кобзаря» - малюнок);

4. Юлія Петруньок, 42 р. (Україна, м. Київ; «Тополя», «...а одна під тином дитина голодная мре...» - композиція, текстильна лялька);

5.Аліса Валова, 11 р. (Туреччина, м. Анталія, «Сердитий вітер завива...» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

6. Аріна Валова, 8 р. (Туреччина, м. Анталія, «Жнива. Панщина», «Тече вода...» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

7. Юлія Ліщук, 14 р. (Україна, м. Тернопіль, «Тополя» - малюнок);

8. Уляна Семеняк, 8 р. (Україна, м. Київ, «Село! І серце одпочине...» - вишивка стрічками);

9. Владислав Семеняк, 13р. (Україна, м.Київ, «Садок вишневий коло хати» - вишивка стрічками);

10. Іван Єфімов, 8 р., (Туреччина, м. Анталія, «Думи...» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

11. Олександр Білобровко, 10 р., (Туречинна, м. Анталія, «Отаман» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

12. Владислав Дзюрбан, 12 р. (Україна, м. Тернопіль, «Реве та стогне Дніпр широкий» - малюнок);

13. Уляна Гусар, 15 р., (Україна, м. Хмельницький, «Портрет» - вишивка);

14. Тетяна Маслак, 36 р., (Україна, м. Київ, «Портрет» - вишивка);

15. Аден Су, 6 р., (Туреччина, м. Анталія, «Лелеки» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

16. Адріана Чабан, 12 р., (Україна, м. Тернопіль, «Садок вишневий коло хати» - композиція).

Диплом лауреата ІІІ ступеня:

1. Надія Гальденбергер, 11 р. (Австрія, м. Лінц, «Садок вишневий коло хати» - малюнок);

2. Ольга Плетінь, 50 р. (Україна, м. Канів; «Садок вишневий коло хати» - малюнок);

3. Костянтин Гнатюк, 11 р. (Австрія, м.Лінц, «Сонце заходить, гори чорніють» - малюнок 3D);

4. Елизавета Костецька, 11р. (Україна, м. Тернопіль, «Наймичка» - графіка);

5. Марія Довганик, 12 р. (Україна, м. Тернопіль, «Позивний «Кобзар»» - графіка);

6. Аліна Боднар, 14 р. (Україна, м. Тернопіль, «Думка» - графіка);

7. Давид Говядін, 16 р. (Україна, с. Мошни, Черкаська обл., «Хата Шевченка», «Готово! Парус розпустили» - графіка);

8. Мирослава Бура, 12 р. (Україна, с. Жирівка, Львівська обл., «Думи мої, думи мої...» - графіка);

9. Христина Коваль, 14 р. (Україна, м. Новоград-Волинський Житомирської області, «Минає літо, шелестить пожовкле листя» - графіка);

10. Марія Дубиківська, 15 р. (Україна, м. Київ, «Зажурилась Україна - така її доля - малюнок);

11. Надія Соболь, 16 р. (Україна, м. Тернопіль, «Тече води з-під явора» - малюнок);

12. Адаліа Кайа, 7 р. (Туреччина, м.Анталія, «На нашій Україні...» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

13. Адель Шентюрк, 8 р., (Туреччина, м. Анталія, «Цвіт калини» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

14. Валерія Алімова, 15 р., (Україна, м. Київ, «Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями...» - композиція);

15. Владислав Білобровко, 8 р., (Туреччина, м. Анталія, «Кобзар» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

16. Ельфін Айхан, 7 р., (Туреччина, м. Анталія, «Тополя» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

17. Емір Гекче, 7 р., (Туреччина, м. Анталія, «Кругом поле» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

18. Валентина Теребуха, 12 р., (Україна, м. Тернопіль, «Малий Тарас» - малюнок);

19. Сергій Безкоровайний, 13 р., (Україна, м. Тернопіль, «Учітеся, брати мої» - малюнок);

20. Любов Шаламай, 62 р., (Україна, м. Вінниця, «Портрет Шевченка» - вишивка);

21. Юрій Шкабара, 31 р., (Україна, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., «У нашім раї на землі» - різьба по дереву);

22. Емілія Глядчишина, 11 р., (Україна, м. Кривий Ріг, «Іван Підкова» - малюнок);

23. Ніса Нур Кекік, 15 р., (Туреччина, м. Анталія, «У нашім раї...» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

24. Народний аматорський колектив «Флористика» - Анна Філіна, Галина Донченко (Україна, м. Київ);

25. Ганна Полякова, 16 р., (Україна, м.Маріуполь, «Наша пісня, наша мова...» - графіка);

26. Аіша Гейдарова, 14 р., («Портрет Шевченка», «Портрет Шевченка в солдатах»-графіка) - ГО "Українська родина'';

27. Ясмін Улугбекова, 13 р., ("Мені тринадцятий минало" - малюнок) - ГО "Українська родина'';

28. Людмила Голова, 50 р., (Україна, м.Вінниця, «Під покровом Шевченка» - малюнок).

Диплом «Мистецька Надія»:

1. Вероніка Ширій-Ярема, 13 р. (Україна, с. Жирівка, Львівська обл., «Берегиня-Україна» - малюнок);

2. Онат Онат, 9 р. (Туреччина, м. Самсун, «Портрет», «Борітеся-поборете» - малюнок) - діаспора "Чорноморська асоціація українців'';

3. Софія Соколовська, 11 р. (Україна, м. Новоград-Волинський Житомирської області , «Слово Кобзаря синові у спадок» - малюнок);

4. Марічка Алічавуш, 8 р. (Туреччина, м. Анталія, «Плахотка-червчаточка» - малюнок) - ГО ,,Українська родина'';

5. Міра Озтюрк, 8 р. (Туреччина, м. Анталія, «Великдень» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

6. Нуртен Туран, 5 р., (Туреччина, м. Анталія, «Садок вишневий коло хати», «Недосвіт» - малюнок) - ГО "Українська родина'';

7. Анастасія Королюк, 8 р., (Україна, м. Київ, «Хлюпочуться качаточка» - композиція).


ЧЛЕНИ ЖУРІ:

· Анатолій Горовий - український історик, письменник, художник, педагог. Голова журі в номінації «Мій Шевченко. Художньо-прикладне втілення»

· Марина Соченко - український художник, заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри живопису та композиції НАОМА, автор проекту «Ніхто крім нас» (погляд війни: портрет із окопу);

· Роман Власюк - український художник, викладач Національного педагогічного університету імені М.П Драгоманова;

· Ірина Решетняк - завідувач сектору мистецтв Центральної районної бібліотеки імені Павла Загребельного (м. Київ). Мистецтвознавець;

· Микола Кабалюк - архітектор, соліст хору «Гомін» імені Леопольда Ященка;

Зоя Донець - архітектор, художник, поет.