Х У Д О Ж Н І   Р О Б О Т И  -  2 0 1 9

Дорогі друзі та майбутні учасники! На цій сторінці Ви можете ознайомитися з конкурсними роботами та авторами робіт у номінації "Мій Шевченко в Художньо-прикладному втіленні-2019", які надходять на конкурс (у порядку їх повноцінної реєстрації)

1. Ганна ПОЛЯКОВА, 16 р. (м. Маріуполь, Донецька область, Україна) - "Тарас Шевченко єднає народи" - ілюстрація до твору "До Основ’яненка ", графіка


2. Олег ЛІСОТА, 12 р. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - «Тече вода в синє море, та не витікає...», ілюстрація до твору «Думка»


3. Марина МАТВІЙЧУК, 12 р. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - «Полюбила чорноброва козака дівчина» - до твору «Тополя», аплікація з фетру з елементами вишивки.


4. Тамара ОСІПЧУК, 11 р. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - "А сич в лісі та на стрісі недолю віщує" - ілюстрація до твору "Княжна".


5. Софія СОКОЛОВСЬКА, 11 р.  (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - «Слово Кобзаря синові у спадок» - малюнок.


6. Христина КОВАЛЬ, 14 р. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - «Минає літо, шелестить пожовкле листя...», ілюстрація до твору «Минають дні, минають ночі».


7. Юрій ШКАБАРА, дор. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - "У нашім раї на землі Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим." - до твору "У нашім раї на землі" - різьба по дереву. Покрито позолотою.

8. Вікторія БЛАГОДИР, 13 р. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) «Защебетав соловейко - пішла луна гаєм...», ілюстрація до твору «Причинна».

9. Марина ЗАГАН, 14 р. (м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна) - «На розпутті кобзар сидить та на кобзі грає», до твору «Тарасова ніч», аплікація з фетру.

10. Вероніка АТАМАНЕЦЬ, 9 р. (м. Тернопіль, Україна) - «Тече вода з-під явора», малюнок, слайдом.

11. Карина ГЕРАСИМЧУК, 12 р. ( м.Новоград-Волинський, Житомирська обл., Україна) - «"Встала й весна, чорну землю сонну розбудила», малюнок, слайдом.

Фото учасниківГанна ПОЛЯКОВА

Олег ЛІСОТАМарина МАТВІЙЧУК

Тамара ОСІПЧУК


Софія СОКОЛОВСЬКА


 Христина КОВАЛЬЮрій ШКАБАРА


Вікторія БЛАГОДИРМарина ЗАГАНВероніка АТАМАНЕЦЬ 


Карина ГЕРАСИМЧУК